Szukam rzetelnego kominiarza


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Szukam rzetelnego kominiarza

Postautor: mariusznowak » 23 maja 2016, 9:30

Cześć, potrzebuję namiary na rzetelnego i niedrogiego kominiarza z Olsztyna. Podzwoniłem do kilku, lecz ceny są z kosmosu. Od 150 do 400 zł za udrożnienie przewodu kominowego. Jak spytałem skąd taka różnica cenowa to usłyszałem, że wszystko zależy od przewodu kominowego. Przecież komin jest zawsze podobny do siebie. Na czym mogą polegać różnice?

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:33

Potrzebny sprawdzony kominiarz na wczoraj

Postautor: podrygalapawel » 23 maja 2016, 9:57

Witaj, nie wiem gdzie się dodzwoniłeś lecz jest to wyciąganie kasy na maksa od klienta. Trzysta złotych za udrożnienie komina to paranoja. Jak długo kominiarzowi z tym zejdzie? U mnie jak udrażnia 2 przewody kominowe i podbija dokumenty dla ubezpieczyciela to zajmuje mu to mniej niż godzinę. Życzy sobie za usługę 150 złotych. Jak nie jesteś w stanie znaleźć odpowiedniego kominiarza to zerknij tutaj: https://biozamrazarki.pl/?p=106 - na pewno znajdziesz uczciwego fachowca. Ja często właśnie w taki sposób szukam wykonawców do rozmaitych prac przy domu. Jeszcze się nie zwiodłem na fachowcach z tego portalu internetowego. Rzecz jasna zawsze przed wyborem sprawdzę komentarze o danym fachowcu.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne wypowiedzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości