Czy warto pozycjonować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy warto pozycjonować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: henryk1965 » 08 lip 2016, 11:48

Dzień dobry. Zastanawiam się nad wejściem ze swoimi meblami na niemiecki rynek. Posiadam już przetłumaczoną stronę internetową i pora zastanowić się nad reklamą w tamtejszej wyszukiwarce. Mam parę wątpliwości , które wiążą się z tym zagadnieniem. Pierwsze z nich czy ciężko jest wypromować stronę internetową na słowa kluczowe tego typu: Konferenzmöbel a, także im pokrewne? Jaki okres potrzebuje agencja SEO na osiągnięcie pierwszej dziesiątki wyników? Oraz najważniejsza sprawa, jaki jest sensowny budżet, który umożliwi tego rodzaju formę reklamy? Nie chcę wydać więcej niż powinienem, ale z drugiej strony nie potrzebuje oferty agencji SEO która nie będzie potrafiła wypromować mojej strony. Bardzo proszę o radę osoby, które znają się na tym temacie.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Czy opłaca się pozycjonować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: adriansola » 08 lip 2016, 11:58

Dzień dobry. Dobrze, że samodzielnie nie chcesz pozycjonować strony internetowej. Takich osób, wbrew pozorom jest sporo i myślą, że po przeczytaniu poradnika o pozycjonowaniu zrobią topy w wyszukiwarce. Jak chodzi o czas, który będzie potrzebny żeby wypozycjonować domenę na tego rodzaju frazy: Konferenzmöbel to będziesz musiał około sześciu miesięcy poczekać. Wszystko będzie zależało od umiejętności agencji SEO, która zajmie się promocją strony. W tej branży pośpiech jest nie wskazany. Jeśli chodzi o skalę trudności to są to niełatwe słowa kluczowe. Lecz można je wypozycjonować. Pytanie o budżet jest najtrudniejsze. Przygotuj się na wydatek w granicach kliku tysięcy zł na miesiąc. Mam nadzieję, że pomogłem.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne wypowiedzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość