Sposób reklamy fotografa dziecięcego w Warszawie


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Sposób reklamy fotografa dziecięcego w Warszawie

Postautor: henryk1965 » 07 paź 2016, 10:14

Witam, jestem fotografem posiadającym dość długi staż w branży. Specjalizuje się w fotografii rodzinnej w Warszawie. Od pewnego okresu jestem zmuszony do szukania nowych zleceń samodzielnie. Do nie dawna idealnie sprawdzała się reklama z polecenia. Osoby, które zamawiały u mnie zdjęcia niemowląt polecały mnie kolejnym klientom i tak to się posuwało do przodu. Dzisiaj już tak nie jest i rozmyślam o reklamie mojej strony w Internecie. Zależy mi na takich słowach kluczowych: zdjęcia niemowląt Warszawa http://www.elefantti.pl i zastanawiam się jak to zrobić żeby moja strona była wysoko w wyszukiwarce internetowej? Czy ktoś z forumowiczów może doradzić co zrobić na początku aby to wszystko pozbierać do kupy i rozpocząć promocję w Internecie?

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Sposób reklamy fotografa który, wykonuje zdjęcia niemowląt w Warszawie

Postautor: krzysiekfila » 07 paź 2016, 10:26

Hej. Rozumiem twoją sytuację, lecz pozycjonowanie strony WWW na takie słowa kluczowe jak: sesja ciążowa Warszawa nie należy do najłatwiejszych zajęć. Dzisiaj jest ciężko wykonywać pozycjonowanie firmą, które posiadają długoletnie doświadczenie w tej materii. Ciągłe zmiany algorytmów i potrzeba tworzenia linków bardzo dobrej jakości robi swoje. Dlatego nie polecam ci się samemu za to zabierać. Będzie to zmarnowany czas a pozycje i tak nie będą dobre. Doradzam zlecić to jakieś profesjonalnej agencji SEO a samu popracować więcej w studiu na pokrycie rachunku za ich pracę. Na pewno tego rodzaju układ będzie dla ciebie korzystniejszy.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne wypowiedzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości