W jaki sposób poprawić pozycję takiej strony w wyszukiwarce?


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

W jaki sposób poprawić pozycję takiej strony w wyszukiwarce?

Postautor: mariusznowak » 17 cze 2016, 13:08

Cześć od pewnego czasu zajmuje się reklamą swojej strony WWW, niestety nie jestem wstanie wbić strony do pierwszej 10 rezultatów wyszukiwań. Buduję regularnie linki do pozycjonowanej strony WWW. Przeważnie około dwudziestu sztuk dziennie. Staram się też udzielać na blogach związanych z moją branżą. Niestety to nie przynosi efektów i od wielu tygodni nie jestem w stanie ruszyć strony z miejsca. Nadmienię także, iż mam unikalną treść na wszystkich podstronach. W czym może być kłopot? Proszę o radę.
Podnośniki pacjenta wykorzystywane do transportu to większy komfort opieki i bezpieczeństwo osoby transportowanej. Podnośniki pacjenta, które posiada w swojej ofercie nasza wypożyczalnia ułatwiają: szybki transport i podnoszenie pacjenta, lepsza mobilność i odciążenie pacjenta i opiekuna, zabezpieczanie przed kontuzjami i przeciążeniami kręgosłupa opiekuna.

Podnośniki pacjenta służą do nieuciążliwego i bez siłowego przemieszczania oraz transportu osoby z i do łóżka, na wózek czy toaletę. Poprzez zastosowanie akumulatorów, urządzenie przemieszcza się bez konieczności nieustannego podpięcia do prądu. Podnośniki pacjenta dostępne są w różnych rozmiarach oraz wartościach udźwigu. Nasza wypożyczalnia posiada w swojej ofercie nowoczesne podnośniki pacjentów na wynajem - https://osiedle-kamionka.pl/2022/06/13/modele-anatomiczne-kiedy-warto-je-nabywac-lub-mozna-spotkac-obnizki.

Podnośnik pacjenta dla niepełnosprawnych jest bardzo dużym wsparciem dla opiekunów. Nieustanne przenoszenie podopiecznych naraża ich na bóle pleców oraz urazy kręgosłupa. Wykorzystanie podnośnika pacjenta - do transportu, elektrycznego gwarantuje ulgę oraz ułatwia codzienne czynności. Korzystanie z podnośnika transportowego zapewnia choremu znacznie większe bezpieczeństwo niż podczas własnoręcznego przenoszenia go przez opiekuna.

Podnośniki pacjenta wannowe to uproszczenie codziennych czynności oraz pielęgnacji, które umożliwia: bezpieczną kąpiel bez barier, nieskomplikowane opuszczanie i podnoszenie osób chorych, niewymagające dodatkowych instalacji hydraulicznych oraz elektrycznych, pasują do większości wanien dostępnych na rynku

Celem podnośnika pacjenta wannowego jest umożliwienie bezpiecznej kąpieli zarówno pacjentowi, oraz opiekunowi. Doskonale sprawdzi się zarówno w domu, jak i do rozmaitego typu instytucji. W ofercie wypożyczalni dostępne są różne modele podnośników wannowych dla osób niepełnosprawnych.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

W jaki sposób poprawić pozycję tego typu strony w wyszukiwarce?

Postautor: adriansola » 17 cze 2016, 13:23

Dzień dobry. Dobrze, że podałeś link do strony. Dzięki temu, można zrobić analizę sposobu linkowania i przyczynę niższych pozycji, niż byś chciał. Z tego co widzę na twojej stronie, to jest kilka problemów na samej witrynie. Po pierwsze sposób wewnętrznego linkowania. Brak aktualnych treści. Też przydałoby się stworzyć unikalne tytuły dla wyszukiwarek. Również jeśli chodzi o budowane przez ciebie odnośniki - są marnej jakości. Strony, gdzie dodajesz linki są mocno zaspamowane i wartość takiego odnośnika jest bliska zero. Stąd masz tego typu problemy z wbiciem strony pierwszej dziesiątki wyników. Szukaj miejsc, gdzie jest niełatwo umieścić link do strony. Wówczas niewiele takich odnośników ma większą moc, niż 100 odnośników, które teraz budujesz. Zacznij robić tak, jak napisałem. Pozycje powinny się poprawić.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne wypowiedzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości