Szukam interesującego kursu instruktorskiego prowadzonego przez odpowiedniego trenera


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Szukam interesującego kursu instruktorskiego prowadzonego przez odpowiedniego trenera

Postautor: henryk1965 » 16 wrz 2016, 12:19

Witam kolegów i koleżanki. Mam ochotę podnieść swoje kwalifikacje związane z trenowaniem ludzi na siłowni. W branży działam już parę lat. Parę late temu robiłem kurs instruktorki i posiadam uprawnienia trenera personalnego. Lecz od ostatniego szkolenia minęło już sporo czasu i zaobserwowałem u siebie niedociągnięcia w wykształceniu. Kocham to co robię i chciałbym to robić jeszcze lepiej. Tak, więc poszukuje dobrego kursu instruktorskiego, który jest prowadzony przez sprawdzonych specjalistów. Czy możecie coś mi polecić?

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Szukam profesjonalnego szkolenia instruktorskiego prowadzonego przez dobrego trenera

Postautor: krzysiekfila » 16 wrz 2016, 12:36

Dzień dobry, bardzo interesujące kursy oferuje placówka ECS ze stolicy. Posiadają bardzo dobrą kadrę instruktorów, która odnosi sukcesy na arenie międzynarodowej. Przykładowi szkoleniowcy, którzy prowadzą tam szkolenia dla instruktorów kulturystyki Obrazek - ich nazwiska robią spore wrażenie i są rozpoznawalne na arenie Polskiej. Tu masz odnośnik do ich strony internetowej: https://coolcut.pl - na 100% wyszukasz coś dla siebie. Kursy prowadzą w każdym z większych miast. Rzecz jasna najwięcej znajdziesz ich w Warszawie. Ja sugeruje zapisać się grupy Roberta Piotrkowicza - sam ukończyłem takie szkolenie instruktorskie i jestem bardzo zadowolony.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne wypowiedzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość