Dlaczego moja strona systematycznie spada w wynikach?


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Dlaczego moja strona systematycznie spada w wynikach?

Postautor: henryk1965 » 05 lip 2016, 13:46

Witam kolegów i koleżanki. Posiadam spory problem z moją stroną internetową. Od dłuższego czasu systematycznie obniża się w wynikach wyszukiwań na słowo kluczowe stomatolog Radom. Moja strona istnieje nieprzerwanie od ponad 10 lat w Internecie. Oczywiście raz na parę lat jest aktualizowana i uzupełniana o nowe zakładki. Jaki czas temu na hasło dentysta Radom była na samej górze wyników. Obecnie coraz niżej. Jak tak dalej będzie to za kilka miesięcy będzie poza pierwszą pięćdziesiątką rezultatów wyszukiwarki. Co jestem w stanie zrobić aby poprawić tą równię pochyłą. Nie będę ukrywał, że wraz ze spadkiem pozycji, topnieje również ilość klientów w gabinecie.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Co jest przyczyną, iż moja strona systematycznie spada w rezultatach wyszukiwarki?

Postautor: adriansola » 05 lip 2016, 14:02

Cześć. Odpowiedź na zadane pytanie jest bardzo prosta. Nie promujesz strony WWW w wyszukiwarce. Kiedyś samoczynnie domena była wysoko w wynikach. Również posiadałeś do niej jakieś odnośniki. Były one leciwe i przekazywały wielką moc stronie internetowej. Stąd dobre pozycje. Na dzień dzisiejszy większość z nich straciłeś - dlatego te spadki. Konkurencja pozyskuje linki do swoich stron i poprze to pną się do góry. Ich działania skutkują, że ty spadasz w wynikach wyszukiwań. Musisz jak najszybciej wznowić proces pozycjonowania swojej strony. Zleć to jakieś firmie. Po kilku miesiącach powinieneś być z powrotem na górze wyników wyszukiwarki. Możesz też próbować samemu promować swoją stronę, ale tu trzeba mieć dużo wolnego czasu i wiedzę co zrobić aby pozycje rosły. Obecnie można szybko zaszkodzić swojej domenie przez niewiedzę.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne wypowiedzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości