Czy jest warto zamawiać takiego rodzaju systemy meblowe do biura?


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy jest warto zamawiać takiego rodzaju systemy meblowe do biura?

Postautor: henryk1965 » 31 maja 2016, 10:48

Dzień dobry, przedsiębiorstwo zwiększa liczbę pracowników i w najbliższej przyszłości musimy przenieść się do większego biura. Powszechnie wiadomo, że takie pomieszczenia biurowe są zazwyczaj w stanie deweloperskim i trzeba je całkowicie urządzić. Stąd moje pytanie czy warto inwestować w takie zabudowy meblowe: Obrazek - prezentują się doskonale na zdjęciach. Lecz koszt ich zakupu jest dość wygórowany i nie mam pojęcia czy przyniesie jakąś wartość dla prowadzonej przez nas firmy. Wiadomo wygląd firmy jest istotny, ale czy meble wysokiej jakości aż tak zwiększają efektywność pracowników i skutkują na podejmowanie decyzji przez potencjalnych klientów?

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Czy jest warto inwestować w tego rodzaju systemy meblowe do firmy?

Postautor: adriansola » 31 maja 2016, 10:56

Dzień dobry, to powinno wynikać z waszych możliwości finansowych. Wygląd biura jest bardzo ważny, ale musi być dopasowany do portfela waszych kontrahentów. Jeśli współpracujecie z małymi przedsiębiorstwami to nadmierny luksus w waszej firmie może ich zniechęcić. Będą tkwili w przekonaniu, że jesteście drogą firmą i będą szukać usług u konkurencyjnych firm. Ich zachowanie ma podstawy, gdyż wydatki na tego rodzaju meble przeniesiecie na klientów. W sytuacji, w której kooperujecie z dużymi firmami, gdzie potrzebny jest bardzo dobry wygląd biura, aby was oceniali jako godnego współpracy partnera to jak najbardziej warto zainwestować w tego rodzaju meble. Tak jak już pisałem. Wszystko zależy od rodzaju klientów.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne wypowiedzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość