Polar minky sklep internetowy


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Polar minky sklep internetowy

Postautor: mariusznowak » 27 lis 2017, 14:45

Czy sklep, który sprzedaje tkani dla dzieci to intratny pomysł na biznes?

Właśnie ten elaborat ma wykazać, że każdy interes dobrze przemyślany może przynieść dochód jego inwestorom. Po pierwsze trzeba podkreślić fakt, iż sklep internetowy winien być uzupełnieniem sklepu stacjonarnego, który oferuje zbliżony asortyment. W omawianym przez nas przypadku są to tkaniny dziecięce. Tak, więc odradzam budowanie biznesu wyłącznie o handel w Internecie. Sporo czytelników zada pytanie, dlaczego mam takie zdanie?

Będę starał się to opisać na przykładzie sklepu internetowego z tkaninami dziecięcymi. Po pierwsze powinniśmy wyszczególnić miesięczne obciążenia, które wiążą się z prowadzeniem takiego sklepu z tkaninami dziecięcymi. Podstawą jest składka ZUS. O ile w pierwszych dwóch latach właściciel może odprowadzać obniżoną składkę ZUS, o tyle nie jest to aż tak istotna pozycja w bilansie zysków i strat. Inaczej już to prezentuje się po okresie 2 lat od założenia firmy. Obowiązująca składka ZUS to rząd 1100 zł miesięcznie.

Następny koszt przy tylko samym sklepie internetowym z tkaninami dziecięcymi to jego reklama w przeglądarce internetowej. Celowo już pominąłem zaprojektowanie samego sklepu internetowego - jest to jednorazowy wydatek i można go pominąć w miesięcznym zestawieniu kosztów. Nawiązując do reklamy sklepu w Internecie. Trzeba wybrać słowa kluczowe do promocji. Przykładowo dla sklep z tkaninami dziecięcymi opłata za miesiąc to rząd od 150 do 180 zł. Tego rodzaju haseł powinniśmy wybrać kilkanaście. Łatwo policzyć, iż za ten sposób promocji sklepu internetowego zapłacimy około 2 tysięcy zł za miesiąc. Do tego dochodzą pozostałe koszty związane z reklamą. Należą do nich również marketing szeptany, itp. Efekty pozycjonowania sklepu na frazę: tkaniny dziecięce sklep nie będzie z dnia na dzień. A, więc w pierwszej fazie trzeba pomyśleć o alternatywnym kanale dystrybucji naszych tkanin dziecięcych. Przydatne jest Allegro lub inne serwisy aukcyjne. Natomiast wystawienie oferty związane jest kolejnymi opłatami i to nie małymi. Cena za wystawienie jednego produktu oscyluje w graniach od 1 zł do kilkunastu zł. Wszystko uzależnione jest od wykupionych opcji promocji. Więc każdy sam może sobie to podsumować i odpowiedzieć na pytanie czy jest to rentowne.

Wróć do „Dowolne wypowiedzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość