Jak inne firmy to robią?


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Jak inne firmy to robią?

Postautor: mariusznowak » 05 lip 2016, 13:18

Witam, mam firmę która zajmuje się instalacją anten satelitarnych w Warszawie i jej okolicach. Jakiś czas temu zmieniłem stronę na bardziej przyjazną wyszukiwarką. Natomiast irytuje mnie kwestia w jaki sposób inne firmy na hasło https://beauty-room.pl/depilacja-laserowa są tak wysoko w wyszukiwarce? Czytałem o pozycjonowaniu strony WWW, lecz sporo ludzi pisze iż najważniejsza jest treść na stronie. Natomiast tworzenie nienaturalnych linków może zaszkodzić stronie internetowej. Tak, więc dałem swoją stronę wyłącznie do kilku najmocniejszych katalogów oraz zbudowałem profil na FaceBooku. Ale nie można wyszukać mojej strony w wyszukiwarce. Co robię źle?

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 20 mar 2019, 15:32 przez mariusznowak, łącznie zmieniany 1 raz.

annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Jak konkurencja to robi?

Postautor: annasowa90 » 05 lip 2016, 13:35

Część. Po pierwsze wyszukiwarka nie jest dobrym miejscem do zdobywania informacji na temat pozycjonowania strony. Znajduje się w nim sporo nieprawdziwych informacji, niż tych które mogą Ci się przydać. Większość osób zdobywa wiedzę podczas testów. Żadna osoba nie podzieli się metodami, które są skuteczne i przynoszą duże profity dla agencji SEO. Tak, więc będzie Ci ciężko samemu to zrobić. Z pewnością samą treścią nie wypozycjonujesz strony. Kilka linków - nawet tych najlepszych nie wiele ci pomoże jeśli konkurencja posiada ich setki. Dlatego musisz zacząć ich budować o wiele więcej. Jest dużo portali gdzie możesz umieścić odnośnika do swojej strony za darmo. Zacznij od serwisów tematycznych na początek.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne wypowiedzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości