Która winda będzie najlepiej działa w małej firmie?


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Która winda będzie najlepiej działa w małej firmie?

Postautor: henryk1965 » 29 wrz 2016, 11:38

Dzień dobry. Jestem w trakcie przebudowy mojej firmy produkcyjnej. Nasza działalność produkcyjna zlokalizowana jest w budynku , który składa się z dwóch kondygnacji i znacznym uproszczeniem produkcji było by zamontowanie jakieś platformy towarowej, która by transportowała produkty między kondygnacjami. Nasza firma zajmuje się produkcją odzieży skórzanej. Więc powierzchnia platformy towarowej nie musi być jakaś duża. Wystarczy, że zmieści się w niej paleta i jeden człowiek. Udźwig takiej windy towarowej też chyba nie musi być za duży. Dlatego zastanawiam się nad jakimś niesztandarowym rozwiązaniem, które można było by wpasować wewnątrz budynku. Co wy o tym sądzicie?

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Która platforma towarowa będzie najlepiej działa w małej firmie?

Postautor: krzysiekfila » 29 wrz 2016, 11:51

Dzień dobry. Jeśli zastanawiasz się nad jakimś konkretnym modelu dźwigu hydraulicznego to należało napisać. Sprawdzone dźwigi hydrauliczne wyszukasz w ofercie tej firmy: https://art-webinfo.pl . Z tego co zdążyłem się zorientować po twojej wypowiedzi szukasz windy towarowej o stosunkowo niewielkim udźwigu. Tak, więc możesz zamontować niestandardowe windy towarowe, które można osadzić zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku firmy. Dręczy mnie jednak jedna kwestia czy nie korzystniejszym rozwiązaniem będzie zamontowanie czegoś większego, tak z myślą o przyszłości. Jak będzie niezbędny większy udźwig dźwigu hydraulicznego to będzie w przyszłości kłopot. Może od razu zamontować platformę towarową o dużym udźwigu?

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne wypowiedzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości