Strona 1 z 1

Kłopot z kotłem na eko groszek - piec samoczynnie gaśnie

: 16 maja 2016, 12:16
autor: podrygalapawel
Witam wszystkich forumowiczów. Posiadam kłopot z moim piecem na ekogroszek. Od pewnego czasu niespodziewanie gaśnie po pewnym czasie. Jest to dopiero jego trzeci sezon w naszym domu i dotychczas nie było problemów. Obecnie jak przechodzi na tryb podtrzymania to po jakimś czasie gaśnie i pojawia się alarm niskiej temperatury. Jak działa cały czas i nie przechodzi w stan podtrzymania to nie ma tego problemu. Testowałem dużej liczby ustawień i nic. Szukałem również na tym portalu: http://polecamspeca.pl/kominiarz , lecz kominiarz raczej chyba nie pomoże w rozwiązaniu tego problemu. Kto się może zajmować tego rodzaju sprawami?

podobne tematy:

Sprawdzony stomatolog w mieście Radom

: 16 maja 2016, 12:58
autor: mariusznowak
Po pierwsze to właśnie od kominiarza trzeba zacząć. Jeśli masz zapchany komin to właśnie takie są tego objawy. Piec będzie wygasał, gdyż paliwo niewłaściwie się spala. Brak dobrego ciągu jest tego pierwszą oznaką. Zacznij od tego i napisz czy problem minął.

podobne tematy:

Kłopot z kotłem na eko groszek - piec samoczynnie gaśnie

: 16 maja 2016, 13:23
autor: podrygalapawel
Podziękował za odpowiedź. Tego bym się nie domyślił. Kominiarza nie wzywałem od zainstalowania kotła w mieszkaniu. Znajdę kogoś i zobaczymy czy problem minie.

podobne tematy: