Niecodzienne zawirowania strony WWW w wyszukiwarce


krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Niecodzienne zawirowania strony WWW w wyszukiwarce

Postautor: krzysiekfila » 20 lip 2016, 12:03

Cześć, mam pewien kłopot z promowaną przez mnie stroną internetową. Od jakiegoś czasu obserwuje jej nietypowe zachowanie. Jest ona promowana na wiele słów kluczowych w wyszukiwarce. Natomiast ostatnim czasem jedna z fraz Arbeitsmöbel bardzo często rotuje swoją pozycje w wyszukiwarce. Raz jest na samej górze wyników, a następnego dnia o 30 pozycji niżej. Do strony bez przerwy tworze odnośniki z dobrych miejsc. Sposób linkowania nie zmienił się od początku. Dlatego nie wiem co mogę z tym zrobić. Dla pozostałych fraz nie mam takiego problemu. Również nie przebudowywałem nic na stronie. Czy ktoś z was może coś mi doradzić?

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Niespotykane zawirowania strony internetowej w wyszukiwarce

Postautor: adriansola » 20 lip 2016, 12:07

Witaj. Cieszę się, że podałeś adres domeny i kłopotliwą frazę. Będzie prościej coś doradzić. Po pierwsze tworzysz odnośniki do strony, ale nie wiem czy zauważyłeś jak dużo ich tracisz. To może być przyczyną dziwnego zachowania strony. Stare linki mają o wiele większą moc niż nowo utworzone. Pozycje strony mogą też skakać z innego powodu. Algorytm raz zlicza usunięte odnośniki, a raz nie. Jeśli chcesz ustabilizować pozycję to skoncentruj się na pozyskiwaniu bardziej trwałych odnośników. Wraz z wiekiem odnośnika zwiększa się jego moc. Dlatego takie odnośniki przekazują najwięcej mocy promowanej stronie. Inne aspekt sprawy to działania konkurencji. Mogą oni też budować sporą liczbę linków, co przekłada się na nieustanne roszady w wynikach wyszukiwania.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne wypowiedzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość