Poszukuje dobrej brygady dekarzy do wykonania dachówki


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Poszukuje dobrej brygady dekarzy do wykonania dachówki

Postautor: mariusznowak » 01 cze 2016, 12:47

Witam. Niedawno rozmawiałem z sąsiadem, który buduje się obok mojego domu. Troszkę mnie nastraszył jak chodzi o kwestie związane z dachem. On szukał dekarzy przeszło rok czasu. Niewłaściwie wykonany dach to według jego wypowiedzi spory kłopot i problemy z grzybem. Nie mam za dużego pojęcia o tym - tak, więc chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat.

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:33

Potrzebuje dobrej firmy do położenia dachu

Postautor: podrygalapawel » 01 cze 2016, 13:01

Dzień dobry. To cię sąsiad nieźle nastraszył. Jeśli chodzi o położenie dachówki to sprawa jest identyczna jak inne prace budowlane w domu. Rzetelni dekarze to brak kłopotów, słabi dekarze to same nerwy. Poszukiwania sugeruję rozpocząć od tego typu stron: https://biozamrazarki.pl/?p=240 - tam masz reklamy dekarzy, które świadczą usługi z zakresu krycia dachów. Wybierasz tych wykonawców, którzy mają najwięcej dobrych komentarzy i zaczynasz z tymi ludźmi rozmowy. Później zapraszasz wybranych dekarzy na teren prac budowlanych. Robią kosztorys, a ty porównujesz oferty. Zawsze trzeba wziąć pod uwagę sposób rozmowy z fachowcem. Jeśli nie mamy problemów z komunikacją to trzeba wziąć pod uwagę taką ofertę. Unikajmy fachowców, którzy nie są w stanie udzielić odpowiedzi na nasze pytania. Zazwyczaj się nie znają na swoim fachu.

podobne tematy:


Wróć do „Dowolne wypowiedzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości